Піша хода до Тарасової гори в Каневі відбудеться з обмеженою кількістю учасників

Як інформують у міськраді Канева, 22 травня виповнюється 159 років з дня перепоховання Тараса Шевченка у Каневі, на Чернечій горі. Традиційно українці віддають данину пам’яті Пророку, проходячи в цей день «останнім шляхом Кобзаря» - від Успенського собору до Чернечої гори.
Утім, цьогорічні заходи опинилися під загрозою скасування у зв’язку з пандемією коронавірусу та запровадженим карантином.
Піша хода до Тарасової гори в Каневі відбудеться з обмеженою кількістю учасників

Разом з тим комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглянула відповідне питання та ухвалила рішення, що піша хода в Каневі попри карантин усе ж відбудеться, але з дотриманням вимог карантину.

- Враховуючи, що в Каневі нових випадків коронавірусу не підтверджено загалом по області тенденція зберігається позитивна, а нові послаблення карантину дозволяють проводити спортивні заходи за участі 100 осіб, ми ухвалили рішення, що такий важливий для всіх українців щорічний захід як піша хода усе ж має відбутися, - наголосив керіючий справами виконавчого комітету Володимир Святелик.

У ході візьмуть участь до 50 осіб, всі учасники мають бути в масках та дотримуватися достанції 1,5 м.
22.05.2020 11:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter