З червня в Україні запрацює система фото- та відеофіксації порушень ПДР

Уряд України схвалив старт системи автоматичної фото- та відеофіксації порушень правил дорожнього руху вже з 1 червня.

З 1 червня в Україні почне працювати система автоматичної фото- та відеофіксації порушень правил дорожнього руху (ПДР). Відповідне рішення Кабінет Міністрів України ухвалив на засіданні у середу, 20 травня.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зазначив, що на початку працюватимуть 17 пунктів фіксації, а трохи згодом їхню кількість буде збільшено до 40. Загалом планується облаштувати близько 700 пунктів автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху, повідомляє інформаційне агентство "Інтерфакс-Україна".

Раніше планувалося розпочати роботу автоматичної системи фіксації порушень ПДР з 1 травня. Однак на тлі запровадження жорстких обмежень, пов'язаних з епідемією COVID-19 в Україні, у МВС вирішили зробити це пізніше.

"У МВС прийнято рішення щодо відтермінування роботи системи відеофіксації порушень правил дорожнього руху до закінчення режиму суворого карантину", - повідомили у пресслужбі відомства 29 квітня.

На початковому етапі має фіксуватися тільки один вид порушень правил дорожнього руху - перевищення обмежень швидкості. При цьому прилади встановлюватимуть на аварійно-небезпечних ділянках та місцях, де найчастіше стаються ДТП. Точне розташування приладів буде погоджуватися з відповідним уповноваженим підрозділом Національної поліції.

Після фіксації порушення інформація про нього має надходити до центру обробки даних Департаменту патрульної поліції. Там її розглядатимуть поліцейські, уповноважені виписувати відповідні до правопорушень штрафи.

DW
21.05.2020 15:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter