Нацрада перевірить, чому в Черкасах передачі "5 каналу" на півслові перериває "ліва" реклама, а на державному телебаченні ретранслюють передачі радника Тулуба

Нацрада перевірить, чому в Черкасах передачі "5 каналу" на півслові перериває "ліва" реклама, а на державному телебаченні ретранслюють передачі радника Тулуба Національна рада ухвалила рішення про призначення позапланових перевірок кількох компаній. Такі дії національний регулятор може здійснювати відповідно до Інструкції про порядок здійснення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги (п. 2, 3), зареєстрованої Міністерством юстиції України.
Серед компаній, які перевірятимуться регулятором, ПІІ у формі ТОВ «ТРК «НБМ», а точніше діяльність цієї компанії за ліцензією № 0305-м на 39 ТВК у місті Черкасах.
Приводом для призначення позапланової перевірки діяльності ТРК «НБМ» у Черкасах стала заява голови Громадського об’єднання «Комітет підтримки Миколи Мельниченка» В.Коломійця, яка була також переадресована Національній раді Адміністрацією Президента України, Генеральною прокуратурою, Прокуратурою Черкаської області з вимогою вжиття відповідних заходів.
У зверненні громадської організації зокрема зазначалося, що «місцева телекомпанія ТОВ ТРК «Медіа центр», яка перекриваючи центральний телевізійний канал – «п’ятого каналу», систематично протягом доби, в різні часові відрізки (часто некоректно, обриваючи на півслові програми з виступами не тільки ведучих, гостей, а й народних депутатів та Президента України) здійснюють самостійну трансляцію рекламних блоків, політичної реклами або комерційних програм».
Крім того, у заяві йдеться також про Черкаську ОДТРК, в ефірі якої, на думку дописувача, здійснюється ретрансляція ТОВ ТРК «Ільдана».
Національна рада зобов’язана реагувати на звернення громадськості. Звернення про яке йдеться, надіслане до національного регулятора від чотирьох різних суб’єктів з вимогою відповідного реагування у визначений законодавством спосіб.
Для об’єктивного з’ясування ситуації Національна рада і здійснить позапланові перевірки.
21.01.2013 11:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter