Нардеп Сергій Шахов здав у Черкасах свою плазму для допомоги хворим на COVID-19

18 травня в Черкасах народний депутат України Сергій Шахов (депутатська група «Довіра») разом з представниками обласної організації «Нашого краю» взяли участь в донорській акції на підтримку хворих на COVID-19.
Нардеп Сергій Шахов здав у Черкасах свою плазму для допомоги хворим на COVID-19

Як відомо, Сергій Шахов став першим нардепом, що успішно вилікувався від коронавірусу. Тому він вирішив стати донором і пожертвувати власну плазму, що допоможе в боротьбі з хворобою тим, хто цього потребує.

Для розробки препарату, що зможе допомогти хворим в Україні, необхідно, щоб приблизно 500 донорів (#500donoriv), які вже здолали недугу, здали близько 300 літрів плазми. Це дасть можливість якомога швидше розпочати відповідні дослідження й вийти на серійне виробництво препарату проти корона вірусу.

Зараз в Україні здати свою плазму можна в центрах Biopharma в Дніпрі, Харкові, Сумах, Шостці, Конотопі та Черкасах. Сергій Шахов вважає, що кожен з тих, хто переборов недугу. І кому дозволяє стан здоров’я, має зробити свій внесок у подолання корона вірусу в Україні та світі.
Нардеп Сергій Шахов здав у Черкасах свою плазму для допомоги хворим на COVID-19

- Часто врятувати життя хворих можна тільки за допомогою переливання здорової крові. Тому я і мої колеги-однопартійці здаватимуть кров для подальшого вироблення вакцини від коронавірусу. Для мене величезна честь бути одним з перших донорів. Я завжди говорив, що саме українські вчені зможуть створити ліки від цієї хвороби. Упевнений, так і буде. Зі свого боку, я готовий допомагати всім чим зможу, як мінімум підтримкою в парламенті і власною кров'ю, - заявив журналістам у Черкасах Сергій Шахов.

Разом з народним депутатом в донорській акції взяли участь партійці «Нашого краю».
Нардеп Сергій Шахов здав у Черкасах свою плазму для допомоги хворим на COVID-19

- Крім COVID-19, сотні черкаських пацієнтів щодня потребують донорської крові. Тому сьогодні ми з командою долучилися до акції з метою поповнити банк крові. Завдяки суворому дотриманню норм карантину, в нашій команді, на щастя, захворівших на COVID-19 немає, тому майже десять осіб молодих і здорових представників команди «Наш край» сьогодні стали донорами, - зазначив голова обласного осередку політичної партії «Наш край» Анатолій Нужний.
Нардеп Сергій Шахов здав у Черкасах свою плазму для допомоги хворим на COVID-19

Biopharma - українська біофармацевтична компанія. Це єдиний завод в Східній Європі, який має найсучасніші технології, виробляє та розробляє препарати із донорської плазми людини уже майже 50 років. Компанія Biopharma є єдиною українською компанією, яка входить в Міжнародний альянс CoVIg-19. Десять провідних світових виробників препаратів із плазми крові створили безпрецедентне об’єднання, мета якого - розробити та винайти гіперімунний імуноглобулін для лікування нового коронавірусу. Вчені з різних країн схиляються, що цей препарат потенційно може бути ефективний для направленого лікування хворих на коронавірус.

Восени 2019 року Biopharma перенесла своє виробництво в новозбудований науково-виробничий комплекс в Білій Церкві. Компанія розвиває мережу власних плазмацентрів. Наразі, вони працюють в Сумах, Шостці, Конотопі, Черкасах, Дніпрі та Харкові. Всі вони обладнані відповідно до сучасних світових вимог до центрів крові та, на відміну від більшості державних центрів, проводять 100% тестування всіх зібраних компонентів на роботизованих системах методом ПЛР.

19.05.2020 15:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter