У міськраді трьох черкащанок привітали з присвоєнням почесного звання "Матері-героїні"

У міськраді трьох черкащанок привітали з присвоєнням почесного звання "Матері-героїні" Як інформують у міськраді Черкас, директор департаменту соціальної політики Олег Гудзенко та заступник міського голови Черкас Юрій Ботнар привітали з присвоєнням почесного звання «Матері-героїні» трьох черкащанок: Оксану Простибоженко, Олену Волну та Ганну Матвієнко.

Оксана Простибоженко – мама п'ятьох донечок та двох синів. Як і мама, старші доньки Оксани обрали професійний шлях у музичне мистецтво. Троє діток-школярів також відвідують музичну школу. Двоє діток – дошкільнята. Діти в цій сім'ї навчаються від батьків чесності, порядності, відповідальності.

Олена Волна виховує п'ятьох дітей. Працюючи контролером ПАТ «Черкасигаз», бере активну участь у громадському житті трудового колективу. Двоє синів Олени вже навчаються майбутній професії. Молодший син та дві доньки – ще школярі.

Ганна Матвієнко – мама п'ятьох донечок. Двоє дорослих дівчат вже обрали свій професійний шлях у житті – бухгалтерську справу та психологію. Молодші – ще здобувають початкову та середню освіту. Маючи великий досвід виховання, Ганна Матвієнко працює помічником вихователя в дитячому садочку №73 «Мальвіна».

«Ми розуміємо, скільки сил та часу потрібно на виховання маленьких, свідомих громадян України. Наша команда вважає такі родини прикладом справжнього патріотизму та самовідданості. Тож дякуємо кожній багатодітній родині за їх неоціненну працю та вклад у наше суспільство. Ми намагатимемося й надалі допомагати таким родинам», – наголошує Юрій Ботнар.

Зауважимо, що за ініціативи посадовців ці матері та їх чоловіки разом отримають одноразову грошову винагороду в розмірі 10 000 гривень.
18.05.2020 13:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter