У Смілі відрили ринок непродовольчих товарів

У Смілі відрили ринок непродовольчих товарів 13 травня під головуванням міського голови Олексія Цибка відбулося позачергове засідання виконавчого комітету, у роботі якого взяли участь 12 членів виконкому, директор «Смілянського центрального колгоспного ринку» Володимир Супрун та група підприємців. На початку засідання міський голова подякував присутнім членам виконкому за оперативне реагування та прибуття на позачергове засідання для вирішення важливого питання, надання можливості підприємцям міста відновити свою роботу по продажу промислових товарів.

Володимир Супрун проінформував, що у разі прийняття рішення будуть відкрито три входи на ринок (нині відкритий один вхід на продуктовий ринок), перед початком роботи буде проводитися температурний скринінг, на територію ринку будуть допускатися відвідувачі тільки у захисних масках чи респіраторах. Директор ринку також зазначив, що всі підприємці будуть письмово попереджені щодо неухильного дотримання правил, зазначених у Постанові Головного санітарного лікаря України від 09.05.2020 року № 17 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при торгівлі продовольчими (окрім ринків) та непродовольчими товарами на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19». З проханням підтримки підприємців до членів виконкому звернувся голова профспілки працівників ринків Сергій Уколов.

Після обговорення та внесення змін до проекту рішення, члени виконкому одноголосно прийняли рішення щодо відновлення роботи промислового ринку.
Члени виконкому розглянули та прийняли два рішення щодо захисту прав та інтересів неповнолітніх.

Сміла.ua
14.05.2020 17:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter