Учора Черкаси долучилися до всеукраїнської акції #СтопКультурнийКарантин

Як інформує zmi.ck.ua, понад 20 міст України 12 травня долучилися до акції #СтопКультурнийКарантин. Так працівники сфери креативних індустрій, засвітивши світлові пристрої і спрямувавши в небо вогні, мали на меті нагадати уряду країни про кризу в галузі культури у зв'язку зі спалахом коронавірусної хвороби й загальнонаціональним карантином.
Учора Черкаси долучилися до всеукраїнської акції #СтопКультурнийКарантин

Київ, Львів, Одеса, Черкаси, Харків, Херсон, Запоріжжя та інші міста під слоганом "Увімкніть Україну" таким чином долучилися до цієї мирної акції.

Засвідчували вогні на знакових локаціях міст. У Черкасах організатори обрали сквер імені Богдана Хмельницького.

- Промінь - символ світла. А саме світло і радість несуть у світ культурні діячі, івент-менеджери, організатори заходів, які ось уже на два місяці опинилися без роботи. Фестивалі переносять, заходи відміняють або ж шукають онлайн формати, організатори концертів несуть свої втрати, а глядачі - свої.

Цією акцією ми намагаємося нагадати владі про себе - сферу креативних індустрій та вийти на діалог, щоби нас внесли у план заходів виходу з карантину і дали можливість нам працювати, нести далі своє світло і триматися у цей непростий час за вогник культури, - зазначає співорганізатор акції у Черкасах, громадська діячка Анна Сакун.
13.05.2020 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter