У Черкасах встановлять 5 сучасних зупинок громадського транспорту

За інформацією міськради Черкас, п’ять сучасних зупинок громадського транспорту встановлять в обласному центрі.

Над цим в межах соціального партнерства працюватиме житомирське товариство «Дозор Україна», яке виграло конкурс на організацію роботи диспетчеризації та GPS-моніторингу черкаського транспорту.

Наразі таку інвестиційну пропозицію компанії міський голова Анатолій Бондаренко вивчає разом із Павлом Мосійчуком, який опікується питаннями транспорту, та представником виконавчого комітету на громадських засадах Ігорем Зайчуком.

– Ми відкриті до співпраці з соціально відповідальним бізнесом. Ці зупинки підприємець встановить за власний кошт, – коментує Анатолій Бондаренко. – Зараз ми продовжуємо розглядати місця, де найбільш доцільно їх облаштувати, аби нові зупинки, до всього, гармоніювали з публічним простором.

Павільйони планують облаштувати на зупинках у середмісті: «Площа Соборна» (в обох напрямках – поруч із облдержадміністрацією та ТРЦ «Любава»), «Драматичний театр» та «Будинок торгівлі» (в обох напрямках).
Поруч із ними змонтують інформаційні табло, на яких відображатимуть час прибуття транспорту.

За словами Павла Мосійчука, вартість електронних табло сягає 60 тисяч гривень, зупинки – близько 120 тис. грн.

– Далі разом із компанією «Дозор Україна» продовжимо працювати з департаментом архітектури та містобудування, – коментує Павло Мосійчук. – Аби виготовити й встановити зупинки, їм після отримання всіх дозвільних документів знадобиться майже півтора місяці.
07.05.2020 18:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter