На трасі М-12 триває ремонт обходу міста Умані, - САД

За інформацією САД у Черкаській області, на обході міста Умань на ділянці км 543+396-км 550+833 автодороги міжнародного значення М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області тривають роботи з поточного середнього ремонту.
На трасі М-12 триває ремонт обходу міста Умані, - САД

Роботи з поточного середнього ремонту ділянки автодороги М-12 проводяться у рамках програми Президента України «Велике будівництво» відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2020 року №254. Це останній відрізок на автодорозі М-12 у Черкаській області, який буде відремонтовано у рамках проекту Транспортний коридор Go Highway.

Наразі працівниками підрядної організації проводяться роботи із фрезерування старого асфальтобетонного покриття, регенерації конструктивних шарів дорожнього одягу за технологією холодний ресайклінг, влаштування верхнього шару основи зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом, влаштування прикромочного лотка та встановлення бортового каменю.

У межах робіт із поточного середнього ремонту ділянки автодороги М-12 буде проведено комплекс робіт: регенерація конструктивних шарів дорожнього одягу за технологією холодний ресайклінг, укріплення узбіччя та влаштування водовідведення з проїзної частини автодороги, улаштування основи дорожнього одягу, влаштування додаткових смуг, влаштування дорожнього одягу та з’їздів з дороги з двох шарів асфальтобетону, влаштування нових посадкових та зупинкових майданчиків, влаштування освітлення, влаштування дорожньої розмітки та інформаційних знаків.
07.05.2020 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter