У Черкасах одночасно вийшли з ладу два трубопроводи

Як інформують на КП "Черкасиводоканал", на розі вулиць Новопречистенської та Нарбутівської відбулося провалля ґрунту. Під час обстеження працівники КП «Черкасиводоканал» виявили руйнування ділянок одночасно двох мереж – водопостачання, глибина залягання якої 2,5 м та водовідведення на глибині майже 7 метрів. Для ліквідації аварійної ситуації, на час виконання повного обсягу робіт, рух транспорту на перехресті буде обмежений.

Роботи по відновленню роботи систем водопостачання та водовідведення розпочалися 2 травня. На місці аварії працює спецтехніка та чотири бригади слюсарів аварійно-відновлювальних робіт. За цей час працівники підприємства провели підготовчі роботи для подальшої заміни зношених ділянок.
У Черкасах одночасно вийшли з ладу два трубопроводи

Наразі реконструкція мережі водопостачання майже завершена. Замінено частину трубопроводу, збудовано новий оглядовий колодязь та найближчим часом буде здійснено підключення.

Відновлення ж каналізаційної мережі триватиме ще деякий час. Роботи ускладнені значною глибиною залягання та наявністю інших комунікацій.

КП «Черкасиводоканал» обслуговує 470 км мереж водопостачання та 281 км водовідведення, більшість з яких збудовані ще в 60-70-х роках минулого століття.
06.05.2020 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter