Прокуратура: На Шполянщині сільрада намагалася дати дозвіл на приватизацію греблі на Гнилому Ташлику

30 квітня Господарський суд Черкаської області прийняв рішення про закриття судового провадження, оскільки вимоги прокурора відповідачем виконані в добровільному порядку - скасовано незаконне рішення органу місцевого самоврядування та розірвано договір купівлі-продажу гідротехнічної споруди вартістю 6,7 млн грн, що суперечив вимогам чинного законодавства.

Смілянська місцева прокуратура встановила, що рішенням сільської ради у 2019 році вказану споруду – греблю ставу площею 37 га на річці Гнилий Ташлик у Шполянському районі, включено до переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації та відчужено у приватну власність фермерському господарству.

Водночас Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна» гідротехнічні захисні споруди віднесено до об’єктів, що не підлягають приватизації.
Відтак, прокуратура звернулася до суду з відповідним позовом. У ході судового розгляду відповідачі погодилися з доводами прокурора, сільська рада самостійно визнала неправомірність прийнятого рішення та сторонами розірвано незаконний договір. Гідротехнічний об’єкт, що відповідно до чинного законодавства не підлягає приватизації, повернуто до комунальної власності.
06.05.2020 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter