Суд стягнув з Черкаського КП понад 60 тис. грн. на користь черкащанки, чий автомобіль було пошкоджено кришкою каналізаційного люку

За інформацією Черкаського Апеляційного суду, суд стягнув більше 60 тис. грн. з комунального підприємства на користь черкащанки, чий автомобіль було пошкоджено незакріпленою кришкою каналізаційного люка.

Пригода трапилася у липні 2017 року, коли на вулиці Чорновола у м. Черкаси мікроавтобус наїхав на незакріплену кришку люка оглядового колодязя каналізації на проїзній частині, в результаті чого авто відкинуло на узбіччя. Дорожньо-транспортна пригода була зафіксована працівниками поліції.

Власниця мікроавтобуса звернулася до місцевого суду з позовом, у якому просила стягнути з КП «Черкасиводоканал» компенсацію за ремонт авто та моральну шкоду через невиконання приписів, щодо нагляду за експлуатацією обладнання каналізаційної мережі. В підготовчому судовому засіданні позивачка подала уточнюючу позовну заяву до КП «Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів» про стягнення матеріальної та моральної шкоди, посилаючись на те, що відповідно до ч. 3 ст. 14, ч. 1 ст. 16 ЗУ «Про дорожній рух» учасники дорожнього руху мають права на безпечні умови дорожнього руху, на відшкодування збитків, завданих внаслідок невідповідності стану автомобільних доріг вимогам безпеки руху.

Сума пошкоджень за результатами проведення судової автотоварознавчої експертизи склала 55 634,07 грн.
06.05.2020 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter