Черкаські водолази готуються до початку пляжного сезону

Як інформують у Черкаській облраді, щорічно на водних об'єктах області під час різноманітних надзвичайних подій, в середньому гине 60-70 громадян. З початку року на водосховищах, річках та ставках області були зареєстровані 19 пригод, внаслідок яких 8 осіб загинуло, 10 осіб серед яких 1 дитина, були врятовані.
Черкаські водолази готуються до початку пляжного сезону

Найбільш напружений режим роботи у фахівців водолазної служби Управління припадає на період пляжного сезону. Бути готовими протистояти будь-яким загрозам рятувальникам допомагають постійні тренування та відпрацювання.

Наразі водолази Управління ДСНС Черкащини активно відпрацьовують заходи з реагування на загрози весняно-літнього періоду.

Зокрема, фахівці відділення водолазних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління здійснили перевірку та підготовку техніки і обладнання до літнього періоду.

Перебуваючи на воді, вони відпрацювали дії з пошуку потопельника та, застосувавши можливості катера Управління «Прометей», здійснили ліквідацію умовної пожежі річкового судна на воді.

- Для реагування на надзвичайні події в районі нашої акваторії, поблизу міста Черкаси залучається катер UMS-865, а якщо виїжджаємо за межі області, де здебільш невеликі ставки та річки, - вивозимо на трейлері легкий гумовий човен з двигуном, - говорить начальник відділення водолазних робіт АРЗ СП Управління Андрій Власенко.
30.04.2020 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter