Черкаський виконком затвердив порядок безкоштовного оздоровлення категорійних дітей

Черкаський виконком затвердив порядок безкоштовного оздоровлення категорійних дітейЯк інформують у міськраді Черкас, порядок направлення дітей-жителів м. Черкаси, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів міського бюджету затвердив міськвиконком.

«Хоч зараз і діють карантинні обмеження, проте вони колись закінчаться. І черкаські діти мають відпочити та набратися сил перед новим навчальним роком. Прошу членів виконавчого комітету підтримати це рішення», - зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.
Дане рішення було підтримане одноголосно.

Згідно з затвердженим порядком, право на оздоровлення та відпочинок за рахунок коштів міського бюджету один раз на рік мають діти віком від 7 до 18 років, які зареєстровані у м. Черкаси, навчаються в закладах освіти м. Черкаси, потребують особливої соціальної уваги та підтримки та належать до певних категорій. Серед них: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування; діти учасників антитерористичної операції; діти учасників бойових дій; переселенці; діти з багатодітних сімей та інші.

Для отримання послуги з оздоровлення та відпочинку в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку батьки мають подати до департаменту соціальної політики Черкаської міськради документи згідно із переліком.

Оплата за послуги з оздоровлення здійснюється департаментом соцполітики.
29.04.2020 15:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter