В Умані шукають місце, де потай поховали померлого від коронавірусу паломника-хасида

Як інформують у міськраді Умані, співробітники поліції з'ясовують обставини та місце поховання американського паломника-хасида, у якого після смерті підтвердили інфікування коронавірусом.

Із заявою в правоохоронні органи звернувся начальник відділу житлово-комунального господарства міської ради Віталій Харченко.

"Повідомляємо, що до ритуальної служби міста Умань (яка є спеціальним підрозділом Уманського КП "Комунальник") особи, які здійснювали поховання померлого паломника, не зверталися", - йдеться у повідомленні.

За даними міської ради, родичам і близьким американця не надавали ритуальних послуг, таких як виділення місця для поховання на кладовищах Умані, реєстрація поховання, видання свідоцтва про поховання та інші передбачені послуги.

"У разі підтвердження цього факту мають місце ознаки суспільно небезпечних діянь, які можуть призвести до загрози погіршення епідеміологічної ситуації в місті та за які передбачено покарання, зокрема за статтею 325 Кримінального кодексу (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам і масовим отруєнням)", – додали у виконкомі.

За інформацією міської ради, досудове розслідування цієї події триває.
29.04.2020 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter