Голова Черкаської облради Підгорний поспілкувався з фермерами Городищенського району

Як інформують у Черкаській облраді, Анатолій Підгорний відвідав із робочим візитом Городищину. Разом із головою постійної комісії з питань агропромислового розвитку та земельних відносин Олександром Лупашком зустрівся з місцевими фермерами, аби обговорити нагальні питання, що турбують аграріїв.

- Далі планую поспілкуватись і з фермерами й агровиробниками з інших районів та разом напрацювати можливі шляхи вирішення їхніх проблем, - зауважив Анатолій Підгорний.

Фермер Олег Пухтій веде родинне господарство в селі Валява, що на Городищині. На 160 гектарах землі працює разом із сім'єю. Підприємець справно платить податки до бюджету й допомагає розвивати інфраструктуру села.
Голова Черкаської облради Підгорний поспілкувався з фермерами Городищенського району

Віктор Гарагай обробляє 1000 гектарів землі в Хлистунівці. Фермер часто допомагає місцевим жителям, а в громаді вдячні Віктору за техніку, якою підсобляє за потреби.

Родина Брилінських викупила будинок і займається ягідництвом, обробляючи понад два гектари землі. Спочатку вони самотужки розчистили занедбану ділянку від чагарників, а тепер збирають чималий урожай смородини, малини та полуниці, а цьогоріч засадили ще й плантацію порічок.

- Подібних господарств на Черкащині чимало і сьогодні вони переживають не найкращі часи. Аграріїв хвилює, як запрацює створений ринок землі, коли з'являться обіцяні пільги та доступні кредити, чи буде чітке регулювання цін. Далі працюватимемо над цими та іншими питаннями, - додав голова обласної ради.
29.04.2020 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter