Черкаські чиновники від "Свободи" на власні зарплати придбали костюми, окуляри та респиратори медикам

Черкаські чиновники від "Свободи" на власні зарплати придбали костюми, окуляри та респиратори медикам Як інформують у міськраді Черкас, 28 квітня черкаські посадовці – свободівці привезли набори із костюмів, окулярів та респіраторів медикам «швидкої допомоги» . Засоби захисту купили спільними зусиллями партійців. Вони спрямували свої заробітні плати на боротьбу з епідемією коронавірусу.

Обирали захисний інвентар, заздалегідь проконсультувавшись із медиками. Придбані костюми мають високий рівень водонепрникності, а респіратори найвищий рівень захисту – FFP3. Окрім цього вони привезли для «швидкої» дезинфікуючі засоби: антисептики (100 літрів) та концентрат для знезараження поверхонь.

«Дякуємо медикам «швидкої допомоги», за їхню самовіддану працю. Прикро, що про «швидку» незаслужено підзабули, але ж саме вони першими приймають на себе удар епідемії, контактуючи із хворими чи потенційно хворими людьми. Через бюрократію ми не можемо допомагати обласним закладам напряму з міського бюджету. Тому ми разом з командою віддали наші зарплати за березень на боротьбу із коронавірусом. І хоч було складно, зважаючи на ситуацію в Україні, все ж таки знайшли костюми і респіратори FFP3. Будемо допомагати й надалі. До слова, за дорученням міського голови Анатолія Бондаренка, мене визначили координатором роботи між міською радою та обласними медичними закладами», – зазначає заступник міського голови Юрій Ботнар.

Окрім Юрія Ботнара свою заробітну плату на закупівлю засобів захисту віддали секретар міської ради Ярослав Нищик, заступник міського голови Ігор Коломоєць, директор департаменту освіти Сергій Воронов, директор департаменту соціальної політики Олег Гудзенко та інші посадовці.
29.04.2020 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter