У Черкасах волонтери ГО "Допоможи ближньому" щодня розвозять понад 700 гарячих обідів нужденним

У Черкасах волонтери ГО "Допоможи ближньому" щодня розвозять понад 700 гарячих обідів нужденним Як інформують у міськраді Черкас, понад 700 гарячих обідів щодня розвозять волонтери громадської організації «Допоможи ближньому». Координатор проекту Лідія Дмитренко розповіла, що кількість нужденних, яких підтримують у «Допоможи ближньому», щодня зростає, а відповідно, зростають і потреби.

«Ми дякуємо за будь-яку підтримку: і коштами, і продуктами харчування, і паливом для заправки автомобілів. Медичними масками нас забезпечує фонд «Черкаси проти COVID-19», проте нині існує потреба у резинових рукавичках, а також у ланч-боксах. Дуже дякуємо за підтримку особисто міському голові Анатолію Бондаренку та його родині, які підтримують нас і фінансово, і організаційно», - зазначає Лідія Дмитренко.

Сьогодні у їдальню ЗОШ№3 завітав міський голова Черкас, аби поцікавитися потребами та підбадьорити благодійників.

«Коли громада стикається з такими великими викликами, як війна чи епідемія, не важливо, хто ти: представник влади чи пересічний громадянин. Головне – об’єднатися, працювати разом і допомагати один одному, підтримувати слабких. Гуртом, я впевнений, ми зможемо здолати все!», - прокоментував Анатолій Васильович.
27.04.2020 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter