Боднар і Бондаренко закликали жителів Черкащини утриматися від відвідування кладовищ у поминальний день

Як інформують у Черкаській ОДА, відбувся спільний брифінг голови ОДА Романа Боднара, міського голови Черкас Анатолія Бондаренка та т.в.о заступника начальника ГУНП в Черкаській області Сергія Коваленка.
Боднар і Бондаренко закликали жителів Черкащини утриматися від відвідування кладовищ у поминальний день

Голова Черкаської ОДА Роман Боднар наголосив на важливості утриматися від відвідування кладовищ на поминальні дні.

Синод Православної церкви України прийняв рішення перенести поминальні служби на кладовищах на червень, в зв’язку з загальнонаціональним карантином через коронавірус.

У повідомленні сказано, що вирішено перенести відвідування священнослужителями та парафіянами кладовищ у поминальні дні після Пасхи.

Проведення заупокійних молитов на кладовищах погодили провести 6 червня, на Троїцьку батьківську поминальну суботу.

– Звертаюся до всіх черкащан із проханням не відвідувати кладовища у ці вихідні дні та перенести поминання на червень. Добре, що ситуація щодо інфікування коронавірусом контрольована. Але це зараз. Ми бачимо щоденний приріст інфікування, маємо не допустити динамічного піку захворювання, з яким може не справитися медицина, – звернувся Роман Боднар.

Розпорядження керівника робіт Дмитра Ляшова від 21.04.2020 №27 рекомендують РДА, органам місцевого самоврядування закрити для відвідування кладовища. Крім випадків поховання померлих за умови дотримання протиепідемічних правил.
22.04.2020 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter