САД: Розпочався ремонт обходу Умані на автодорозі М-12

За інформацією САД у Черкаській області, на обході міста Умань на ділянці км 543+396-км 550+833 автодороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області розпочалися роботи з поточного середнього ремонту. Цього року буде відремонтовано та введено в експлуатацію 7,4 км дорожнього покриття. Загалом на автодорозі М-12 у попередні роки у межах Черкаської області відновлено 33,2 км покриття, проведено реконструкцію 2-х шляхопроводів через залізницю.

Роботи з поточного середнього ремонту ділянки автодороги М-12 проводяться у рамках програми Президента України «Велике будівництво» відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2020 року №254. Це останній відрізок на автодорозі М-12 у Черкаській області, який буде відремонтовано у рамках проекту Транспортний коридор Go Highway.

У межах робіт із поточного середнього ремонту ділянки автодороги М-12 буде проведено комплекс робіт: регенерація конструктивних шарів дорожнього одягу за технологією холодний ресайклінг, укріплення узбіччя та влаштування водовідведення з проїзної частини автодороги, улаштування основи дорожнього одягу, влаштування додаткових смуг, влаштування дорожнього одягу та з’їздів з дороги з двох шарів асфальтобетону, влаштування нових посадкових та зупинкових майданчиків, влаштування освітлення, влаштування дорожньої розмітки та інформаційних знаків.
21.04.2020 15:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter