Суд оштрафував черкащанку на 17 тис. грн. за порушення карантину. Прийшла в магазин п'яною та без маски

Як інформують у Черкаському апеляційному суді, на 15 квітня 2020 року на розгляд до районних судів Черкащини надійшло 32 протоколи про притягнення до адміністративної відповідальності за порушення правил щодо карантину людей (ст. 44-3 КУпАП). Одну людину притягнуто до адміністративної відповідальності, 5
протоколів відправлено на доопрацювання, винесено 14 постанов про закриття проваджень.

Цього тижня до адміністративної відповідальності притягнуто черкащанку за те, що вона посеред ночі перебувала в одному з магазинів мережі «Делікат» без захисної маски. Жінка була напідпитку, поводилася зухвало, на зауваження охоронців не реагувала. Постановою № 711/2521/20 Придніпровського районного суду м.Черкаси її визнано винною у скоєнні адміністративного правопорушення, їй доведеться сплатити 17 тис.грн. штрафу.

Прикметно, що до судів починають надходити протоколи після дооформлення. Утім, результатів їх розгляду поки немає, слухання призначені в переважній більшості на кінець квітня або першу половину травня. Те ж саме стосується й справ, розгляд яких перенесено. Довготривале відтермінування пов’язано з браком суддівських кадрів, яке спостерігається у всіх без виключення судах.

Таким чином, станом на 15.04.2020 на розгляді районних судів Черкаської області перебуває 77 справ, що стосуються притягнення до адміністративної відповідальності за порушення правил щодо карантину людей (ст.44-3 КУпАП). Черкаським апеляційним судом розглянуто 7 подань місцевих судів про визначення підсудності через неможливість утворити склад суду.
17.04.2020 12:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter