Міськрада Черкас підтримала петицію про відновлення автобусного маршруту №13

Міськрада Черкас підтримала петицію про відновлення автобусного маршруту №13 Черкаська міська рада підтримала електронну петицію щодо відновлення автобусного маршруту №13. За це народні обранці проголосували під час останнього засідання сесії міськради.

Цим рішенням виконавчому комітету Черкаської міської ради у терміни, передбачені законодавством, доручено організувати проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті № 13 «Вул.Генерала Момота – Річковий вокзал».

«Цей маршрут з’єднував мікрорайон «Хімселище» із «Південно-Західним районом» і «Митницею». На жаль, перевізник ще у 2018 році відмовився його обслуговувати, і жителі міста через це мали певні незручності у пересуванні. Тепер будемо проводити новий конкурс на цей маршрут і сподіватися, що знайдеться той, хто захоче його обслуговувати», - повідомив міський голова Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, з 21 березня рішенням виконавчого комітету у Черкасах зупинено роботу міського пасажирського транспорту у зв’язку з поширенням коронавірусу. Транспорт не ходитиме до прийняття особливого рішення.
15.04.2020 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter