Черкаські рятувальники проводять дезінфекцію місць ймовірного скупчення людей

За інформацією Черкаської ОДА, з початку встановлення карантинного режиму черкаські рятувальники продовжують здійснювати комплекс заходів, спрямованих на протидію поширенню коронавірусною інфекції COVID-19. Вони проводяться з ініціативи місцевих органів влади з метою запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції.
Черкаські рятувальники проводять дезінфекцію місць ймовірного скупчення людей

Зокрема, за допомогою ранцевих оприскувачів фахівці Служби порятунку щодня здійснюють санітарну обробку спеціальним дезінфікуючим засобом місць можливого скупчення людей, основних транспортних артерій міст та селищ, тротуарів, під’їздів житлових будинків, а також входів до об`єктів критичної інфраструктури та продовольчих крамниць.

Окрім цього, задля роз`яснення основних правил карантину, бригади у складі представників Національної поліції, Національної гвардії та ДСНС проводять спільні рейдові патрулювання в обласному центрі.

Водночас, триває робота щодо об’їзду вулицями оперативних автомобілів, що обладнані гучномовним пристроєм для інформування населення щодо основних правил під час коронавірусної інфекції та дотримання режиму карантину.

Такі посилені заходи протидії поширення коронавірусної інфекції продовжуватимуться до завершення карантину.
14.04.2020 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter