У Черкасах заборонили рух вантажного транспорту по низці вулиць

У Черкасах заборонили рух вантажного транспорту по низці вулиць Як інформують у міськраді Черкас, рішення про заборону руху вантажного транспорту на окремих вулицях міста ухвалив Черкаський міськвиконком під час засідання 7 квітня.

Зокрема, вантажівки тепер не можуть їздити вулицями Чалова, Короленка, Гвардійською, Нижньою Горовою між вул.Волкова та Сергія Амброса, а також провулками Південним, Авіаційним на в’їзді з вулиць Чайковського та Лупиноса, провулком Піщаним на в’їзді з вулиць Чорновола та Різдвяної.

Як пояснив директор департаменту ЖКК Олександр Яценко, на цих ділянках немає тротуарів, і коли рухається вантажний транспорт, пішоходам немає, куди діватися.

«Доручаю КП «ЧЕЛУАШ» розробити схему організації дорожнього руху та погодити із Управлінням патрульної поліції в Черкаській області, а також забезпечити встановлення дорожніх знаків «Рух вантажних автомобілів заборонено». Пересування містом має бути комфортним як для пішоходів, так і для автомобілістів!», - наголосив міський голова Анатолій Бондаренко.
08.04.2020 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter