У Балаклеївській ОТГ відремонтували дороги й впорядкували пляжі до літа

У Балаклеївській ОТГ відремонтували дороги й впорядкували пляжі до літа Балаклеївська громада відремонтувала дороги і вже встигла зробити навіть пляжі до літа. Про це інформують у Черкаському прес-клубі.

За словами голови Балаклеївської громади Ростислава Ситніка, із початку весни у громаді вже встигли зробити чимало робіт з благоустрою для її мешканців.

Зокрема, майже на всіх вулицях прогрейдеровані та підсипані щебнем ділянки, які потребували ремонту. Завезено пісок на береги ставків – щоб мешканці громади могли влітку з дітьми відпочивати на пляжах під новенькими навісами. Провели і ремонт земляної греблі між двома ставками у селі Балаклея - для запобігання її руйнуванню.

Як розповів голова громади, ще торік в ОТГ встигли покласти асфальт на чотирьох вулицях, які раніше не знали асфальту, та провести ямковий ремонт на асфальтованих вулицях. А сьогодні мешканці громади радіють ремонту дороги державного значення, яка проходить через село – а це повна заміна асфальтного покриття, грейдерування та вирівнювання обочин, очистка водовідвідних канав.

До кінця року у Балаклеївській ОТГ буде зроблено також найважливішу частину однієї з основних доріг громади - вулиці імені Андрія Буця, що підходитиме до майбутнього центру безпеки громади.
03.04.2020 13:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter