ТЕЦ: На тепломережах у Черкасах виявлено 2 пориви трубопроводу

ТЕЦ: На тепломережах у Черкасах виявлено 2 пориви трубопроводу Як інформує пресслужба Черкаської ТЕЦ, на тепловій мережі наразі виявлено 2 пориви трубопроводу. Одне пошкодження на розі вулиць Новопречистенська-Благовісна, інше – у мікрорайоні Черемушки.

Для того, щоб негайно провести ремонтні роботи та повністю усунути зазначені пориви тепловикам необхідно було б перекрити магістральну мережу, зупинивши обладнання Черкаської ТЕЦ, та залишити більшу половину будинків міста без опалення і гарячого водопостачання.

З огляду на температурний режим в найближчі дні та задля збереження тепла та комфорту у будинках містян, було прийняте рішення здійснити тимчасові заходи задля усунення пошкоджень.

Наразі фахівцям Черкаської ТЕЦ вдалося провести ремонтні заходи без відключення будинків споживачів від опалення. Ми не можемо допустити, щоб діти та дорослі у період карантину мерзли у своїх домівках.

Детальне обстеження теплової мережі та ремонтні роботи з повної ліквідації поривів трубопроводу заплановано провести після завершення опалювального сезону.

Наразі мешканці міста можуть бачити незначний витік мережевої води на місцях пошкоджень трубопроводу. Хочемо завірити вас, що витік гарячої води з теплової мережі стався в незначній кількості. Зазначена ситуація ніяким чином не вплинула на роботу теплоелектроцентралі, на якість теплопостачання й на оплату за тепло споживачами. Втрати на магістральній тепловій мережі лягають безпосередньо на підприємство та відносяться до технологічних витрат.
02.04.2020 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter