МХП «Наша Ряба» допомагає Черкаській області у боротьбі з поширенням COVID-19

 МХП «Наша Ряба» допомагає Черкаській області у боротьбі з поширенням COVID-19Як вже повідомлялося в ЗМІ, 19 березня Володимир Зеленський провів зустріч з представниками великого бізнесу України. Тема зустрічі – допомога державі з боку великого бізнесу в умовах пандемії коронавірусу COVID-19.

У зустрічі з Президентом України взяли участь 15 бізнесменів. Зокрема. Рінат Ахметов, Олександр Ярославський, Ігор Коломойський, Сергій Тігіпко, Юрій Косюк.
У підсумку Україну умовно поділили на зони відповідальності між провідними бізнесменами. Зокрема, МХП «Наша Ряба» стала куратором двох регіонів – Черкаської та Вінницької областей.

Згодом компанія виділила перші транші на боротьбу з корона вірусом у цих двох областях: 15 млн. грн. виділено Вінницькій області, 14 млн. грн.. – Черкаській області.

Також МХП створила при Черкаській та Вінницькій облдержадміністраціях оперативні штаби для миттєвого реагування на ймовірні спалахи пандемії корона вірусу на території областей.

В агрохолдингу наголошують, що діють через усвідомлення великої небезпеки, пов’язаної з поширенням небезпечного коронавірусу.

- Холдинг вітає зусилля влади щодо координації зусиль з великим бізнесом. Влада і бізнес мають спільні цілі щодо розбудови безпечної, сильної та успішної України, а також спільні цінності – життя і здоров’я наших громадян", - наголошують у компанії.

Фактично МХП «Наша Ряба» продемонструвала приклад того, як відповідальний бізнес повинен діяти в кризових умовах. В умовах, коли замість тисяч гучних та правильних слів, той, хто здатен це зробити, має закупляти маски, апарати для штучної вентиляції легенів, тест-системи, створити можливості для доплат лікарям та молодшим медпрацівникам, що перебувають на передньому краю боротьби з небезпечною хворобою.

Найкраща характеристика для відповідального бізнесу – підставити плече країні в той час, коли вона найбільше цього потребує. Це приклад для інших.
У МХП «Наша Ряба» заявляють, що в разі загострення ситуації компанія знайде можливість для нових фінансових траншів для Черкащини та Вінниччини.
26.03.2020 13:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter