Через випадок коронавірусу в Умані Кабмін погодив запровадження на Черкащині режиму надзвичайної ситуації

Регіональна комісія ТЕБ та НС під час сьогоднішнього засідання ухвалила рішення про введення в області надзвичайної ситуації. На Черкащині сьогодні зафіксували перший лабораторно підтверджений випадок інфікування коронавірусом.

Кабінет Міністрів на позачерговому засіданні погодив запровадження надзвичайної ситуації Черкаській області з метою запобігання поширенню COVID-19.

Епідемічну ситуацію попередньо класифіковано як медико-біологічну надзвичайну ситуацію природного характеру регіонального рівня.

Наразі режим надзвичайної ситуації встановлений вже в 9 областях.

Що це означає для черкащан:

усі заборонні заходи, які передбачає введення надзвичайної ситуації, передбачені раніше Постановою Кабміну.

згідно до рішення регіональної комісії з питань ТЕБ та НС від 17.03.2020 додатково крім обмежень, передбачених Постановою КМУ, заборонено:

доступ сторонніх осіб до інтернатних закладів та установ соціального захисту, в яких люди проживають на постійній основі;

обмежено проведення засідань робочих груп, нарад із залученням посадових осіб інших відомств, установ та організацій, представників громадськості тощо.

Запропоновано планувати їх участь у таких заходах у режимі віддаленого доступу, відеоконференцій, без відвідування адміністративних приміщень;

обмежено службові відрядження працівників в межах України та області, використання громадського транспорту.

згідно до рішення регіональної комісії з питань ТЕБ та НС від 23.03.2020 № 9 заборонено:

обмежено на період карантину доступ відвідувачів поліклінік, лікувальних закладів;

введено обмеження щодо перебування відвідувачів в торговельних приміщеннях із розрахунку: 1 особа на 10 м2 торгових площ.

– Хочу заспокоїти черкащан: дамба не перекриватиметься, рух автомобілів із інших міст та областей не забороняється. Ситуація на сьогодні дозволяє не вводити більш жорсткі заходи безпеки, але ми готові до будь-яких сценаріїв, які диктуватимуть обставини, – прокоментував голова Черкаської ОДА Роман Боднар.
23.03.2020 19:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter