У міськраді Черкас оприлюднили перелік оштрафованих за порушення карантинного режиму

Як інформують у міськраді Черкас, з 12 березня у Черкасах було запроваджено карантин для запобігання розповсюдження коронавірусу. Із 16 березня карантинні заходи були посилені. Зокрема, була заборонена уся торгівля, окрім аптек, продуктових магазинів, заправок.

За дотриманням умов карантину у Черкасах слідкують Управління інспектування ЧМР, Патрульна поліція Черкаської області та Черкаський відділ поліції ГУНП в Черкаській області.

Спільними зусиллями вони провели перевірки, в результаті яких поліцією було складено 8 протоколів про адміністративні правопорушення за ст. 44(3) "Порушення правил щодо карантину людей".

Протоколи були складені на наступних суб‘єктів торгівлі:
- мережу "Епіцентр";
- власника магазину будівельних матеріалів за адресою бульв. Шевченка, 135;
- 2 протоколи на продавців квітів в павільйоні по вул. Симоненка;
- продавчиню саджанців біля ринку "Фермерський";
- підприємця, який здійснював діяльність з ремонту ювелірних виробів навпроти центрального ринку;
- 2 протоколи на підприємців на Центральному ринку, які здійснювали продаж посадкового матеріалу.

«В умовах пандемії несанкціонована торгівля стає невиправданим ризиком, ставить під загрозу життя і здоров‘я громадян. Разом з правоохоронцями ми і надалі будемо суворо присікати всі порушення режиму карантину. Закликаємо кожного проявити свідому позицію, та не ставити власні інтереси вище за суспільне благо», - зазначає начальник управління інспектування Черкаської міської ради Станіслав Коломієць.

Нагадаємо, у Черкасах діє оперативний штаб із протидії розповсюдженню коронавірусу, який створив міський голова Анатолій Бондаренко.
23.03.2020 17:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter