У Кам'янці хочуть повністю перевести місто на індивідуальне електричне опалення

Кам’янка планує повністю перевести місто на індивідуальне електричне опалення. Про це інформують у Черкаському прес-клубі.

Таким чином, містян звільнять від чималих комунальних платежів, а місто – від боргів за них.

— Ми плануємо здійснити поетапний перехід протягом 2020-2021 років, - констатує голова Кам’янської громади Володимир Тірон. – Сьогодні на централізованому опаленні у нас перебувають усі багатоквартирні будинки, 2 дитсадки, музична школа та приміщення ради. За умов щорічного зростання цін на газ, мешканці квартирних будинків давно почали переходити на індивідуальне електричне опалення – і сьогодні із 1800 квартир (2008 рік) на централізованому опаленні залишилося 409. Це ще більше актуалізувало проблему: для тих, хто лишився на централізованому опаленні, ціни зростають – і сьогодні плата за тепло у нас одна із найвищих по Україні.

— Автономне опалення ефективніше і вигідніше за центральне, адже люди не утримують систему теплопостачання, роботу котельні, тепломережі за власні кошти. Є можливість самостійно управляти теплопостачанням: відключати опалення, регулювати температуру у квартирі. Плюс - незалежність від зношеності мережі та комунальних поривів, - зазначає директор Кам'янського комунального підприємства теплових мереж Олександр Темний. – Ну і, звісно, це незрівнянно нижча ціна за опалення.

Сьогодні Кам’янка звернулась до РЕМ для проведення розрахунків потреби у збільшенні потужності електромережі будинків, заміну кабелю на потужніший та повного обрахунку вартості послуг – для поетапного переведення міста на індивідуальне опалення і повне відключення від централізованого у 2021 році.
23.03.2020 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter