Диспетчерську службу Придніпровського СУБа об`єднали з 15-05

Диспетчерська служба Придніпровського СУБу об’єднана із оперативною службою МВК, повідомляють у Черкаському МВК. Тож мешканцям будинків, яких обслуговує це комунальне підприємство, необхідно телефонувати не в диспетчерську СУБу, а на номер – 15-05.
Перед цим об’єднали функції диспетчеризації між оперативною службою та КП «Міськсвітло». Таким чином про проблеми з вуличним освітленням варто повідомляти чергових оперативної служби міськвиконкому.
— Ідея полягає у тому, щоб люди телефонували на один номер. Погодьтеся, що набагато легше запам’ятати один телефонний номер, ніж тримати в голові декілька шестизначних номерів різних служб. До того ж ми працюємо цілодобово і без вихідних, - розповів начальник оперативної служби МВК Андрій Мельников.
У планах об’єднати з оперативною службою диспетчерські служби Соснівського СУБ та СУБ «Митниця». Після об’єднання диспетчери, які працювали там раніше, залишаться на своїх місцях, але прийматимуть дзвінки через короткий номер 15-05. Причому штат оперативної служби міськвиконкому не збільшиться.
Довідка: Номер оперативної служби – 1505. З мобільного необхідно набирати 050-464-60-60
11.01.2013 16:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter