Через коронавірус у Черкасах закривають усе, крім аптек та продмагів

Виконавчий комітет Черкаської міської ради ухвалив рішення тимчасово з 17 березня і до скасування обмежувальних заходів зупинити роботу об’єктів загального користування на території міста. Це рішення було ухвалене з метою попередження розповсюдження коронавірусу і розповсюджується на всі заклади, незалежно від форм власності та підпорядкування.

Зупинити свою роботу мають такі заклади: кінотеатри, театри, музеї, галереї, бібліотеки та інші розважальні та культурні заклади, дитячі розважальні центри та клуби, ігрові майданчики у приміщенні, у тому числі спортивні. А також фітнес-клуби, тренажерні зали, басейни, SPA-салони, салони краси, зоопарк. Заборона стосується усіх магазинів, за виключенням аптек, автозаправочних станцій та магазинів, які здійснюють реалізацію продуктів харчування. Допускається робота магазинів, які здійснюють реалізацію побутової хімії за умови одночасного перебування в приміщенні не більше 10 осіб, включаючи персонал та відвідувачів.

Припинити свою роботу мають ресторани, заклади громадського харчування, бари, дискотеки, паби. Суб’єктам господарювання, щодо яких не поширюється призупинення роботи, потрібно забезпечити дотримання дистанції між людьми 1,5-2 метри. Також виконавчий комітет рекомендує роботодавцям усіх форм власності запровадити дистанційну форму роботи.
Функціонування ринків, які розташовані в закритих приміщеннях, здійснюється за умови дотримання дистанції між відвідувачами 1,5-2 м та перебування продавців у засобах індивідуального захисту.

Крім того, рекомендується призупинити діяльність культових споруд, церков тощо. Керівників підприємств, установ, організацій попереджають про персональну відповідальність за невиконання цього рішення згідно з чинним законодавством України.
«Згуртованість, чітке виконання інструкцій і дотримання правил особистої гігієни. Ось ті заходи, які допоможуть нам у боротьбі із коронавірусом. Краще нині потерпіти деякі незручності, ніж потім боротися із епідемією», – зазначає міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
16.03.2020 17:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter