У Кам'янці 2020 року планують відремонтувати рекордну кількість доріг і тротуарів

У Кам'янці 2020 року планують відремонтувати рекордну кількість доріг і тротуарів Як інформують у Черкаській облраді, 2020 року Кам'янська громада запланувала поточний ремонт, впорядкувавши покриття відразу рекордне до сьогодні число – десять вулиць. Крім того, буде капітально відремонтовано ще кілька міських тротуарів і доріг. Всього тут планують відремонтувати майже 12 тисяч квадратних метрів найважливіших доріг громади.

Досвід реалізації масштабних проєктів, – таких, як реконструкція Тясминського каньйону, відкриття європейського зразка дитячого музичного парку, – у громаді є, тому реалізувати ці обсяги тут зможуть.

Минулоріч громада у першу чергу поремонтувала дорогу, що з’єднує Кам’янку і село Юрчиха, що увійшло до складу ОТГ, яка давно перетворилася на непроїзний напрямок. Безпосередньо у Юрчисі було відремонтовано дві найбільш занедбані дороги (Джерельна та Центральна), і ще біля десятка інших – у райцентрі. А по оновлених дорогах до сіл, що увійшли до громади, уже запустили курсувати рейсовий автобус від Кам’янки.

– Впоратись з усіма проблемами на дорогах лише власним коштом будь-якій громаді не під силу, - констатує голова Кам’янської громади Володимир Тірон. – Тому ми розраховуємо на справедливий розподіл коштів обласного дорожнього фонду, з урахуванням потреб громад, а не очільників адміністрацій, а також - на постанову КМУ, яка передбачає виділення 20% дорожнього фонду саме на ремонт комунальних доріг. Ми написали стос листів до Черкаської ОДА з проханням не ігнорувати потреби людей. Якщо нас планують об’єднати у одну велику громаду, приєднавши до Кам’янської ОТГ далекі села, то потрібно, передовсім, подбати, аби всередині громади було нормальне сполучення.
16.03.2020 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter