У Черкасах щодня проводитимуть дезінфекцію громадського транспорту

У Черкасах щодня проводитимуть дезінфекцію громадського транспорту Кожного дня аж до завершення карантину у всіх маршрутках Черкас проводитимуть дезінфекцію. Обробку громадського транспорту власним коштом здійснює управлінська компанія «Нова якість».

- Ми вже більше тижня дезінфікуємо салони тролейбусів. Тепер розпочали таку ж саму обробку і в маршрутках. Для цього у нашому арсеналі є чотири прилади – «пушки» якими розпилюємо у транспорті сертифікований дезінфекційний розчин. У разі потреби доповнимо їх ще кількома. Обробки однієї одиниці техніки займає максимум одну-дві хвилини, тому за кілька годин роботи можна охопити всі маршрутки Черкас, – зазначає засновник групи компанії «Нова якість» Андрій Бортник. – Наголошу, що всі роботи ми здійснюємо власним коштом.

Наразі із дезінфекцією маршруток справляється троє фахівців «Нової якості». Вони працюватимуть щоденно без вихідних. Близько 300 одиниць транспорту оброблятимуть наприкінці дня з 18 до 24 години.

- Якщо буде потреба, ми можемо змінити графік дезінфекції громадського транспорту. Готові робити це навіть по кілька разів на добу, - говорить Андрій Бортник.
Директор ПАТ «Черкаське АТП 17127» Олена Куниця каже, що підприємство видало кондукторам та водіям антисептик для протирання поручнів. Але цього недостатньо.

- Тому «Нова якість» дуже своєчасно розпочала дезінфекцію. І перевізники вдячні управлінській компанії за таку допомогу, бо ж нам самим було б складно з цим упоратися, - зазначає Олена Куниця.
14.03.2020 12:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter