У Жашківському районі ремонтують ділянку траси "Київ-Одеса"

У Жашківському районі ремонтують ділянку траси "Київ-Одеса"Як інформують у САД у Черкаській області, на автодорозі М-05 Київ-Одеса на ділянці км 143+028 – км 152+918 у Жашківському районі на правому проїзді (у напрямку Одеси) продовжуються роботи з поточного середнього ремонту. Підрядною організацією ведуться роботи із демонтажу старого асфальтобетонного покриття, проводиться його фрезерування. А також розпочалися роботи із влаштування нижнього шару покриття із органо-мінеральної суміші.

Під час проведення поточного середнього ремонту ділянки автодороги М-05 буде проведено укріплення та підсилення існуючого дорожнього одягу, укріплено узбіччя та влаштовано водовідведення з проїзної частини автодороги. Буде влаштовано новий вирівнюючий та верхній шар асфальтобетонного покриття, з’їзди з автодороги.

Технічний нагляд за проведенням робіт здійснюють спеціалісти Відділу якості, технічного контролю та нових технологій і Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».

У зв’язку з проведенням поточного середнього ремонту ділянки автодороги М-05 Київ-Одеса, з 4 березня рух транспорту правим проїздом на ділянці км 143+028 – км 152+918 у Жашківському районі (у напрямку Одеси) перекрито, і відбувається по лівому проїзду у реверсному режимі.
12.03.2020 14:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter