Поряд з черкаською Долиною троянд створюють парк "Молодіжний"

За повідомленням міськради Черкас, на березі Дніпра у Черкасах, поряд із улюбленим серед черкасців та гостей міста місцем відпочинку - «Долиною троянд», створюють ще один парк. Він називатиметься «Молодіжний». Саме таку назву обрали серед варіантів, які запропонували жителі Черкас під час опитування, яке минулоріч провела міська влада.
Поряд з черкаською Долиною троянд створюють парк "Молодіжний"
«Раніше ця територія перебувала в оренді, потім угода була скасована. Це місце було занедбаним і засміченим. Тож під час наради із міським головою Анатолієм Бондаренком було ухвалене рішення створити тут парк. Процес розпочався. Міськвиконком і міська рада ухвалили рішення про створення об’єкту природно-заповідного фонду – парку «Молодіжний», нині він перебуває на балансі облради і очікує рішення про занесення до природно-заповідного фонду України», - повідомив начальник відділу екології Володимир Гусаченко.

Парк матиме територію у 7,5 га. Нині проведене розчищення більшої частини парку і розпочато озеленення. Висаджена алея платанів, сосни, ялини і дерева листяних порід. Близько 150 дерев тут планують висадити 20-21 березня під час проведення Всеукраїнської акції «Озеленимо Україну».

«Також є ідея створити тут «Алею молоді». Щоб випускники шкіл, замість того, щоб запускати у повітря кульки, висаджували дерева у цьому парку. Сподіваємося, така традиція приживеться серед черкаських випускників», - розповів Володимир Гусаченко.

Нині виготовляється ескізний проект парку, який потім буде винесено на розгляд громадськості, і жителі міста зможуть внести свої пропозиції.

«Створення парку «Молодіжний» - це ще один етап на шляху перетворення Черкас на найзеленіше і найквітучіше місто. Нещодавно ми висадили новий розарій у «Долині троянд», ведуться роботи із реконструкції скверу «Юність». Моя мета, як міського голови, разом з командою зробити все для того, щоб Черкаси були комфортними і привабливими не лише для місцевих жителів, а й для туристів», - зазначає міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
11.03.2020 14:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter