У Черкаському Life-центрі "Захисти Життя" відбувся кінопоказ фільму "Незаплановане"

У Черкаському Life-центрі "Захисти Життя" відбувся кінопоказ фільму "Незаплановане" 7 березня в Черкасах Life-центр "Захисти Життя" провів кінопоказ фільму “Незаплановане”. На заході відбулося відкрите обговорення сюжету стрічки з жінками, які мали незаплановану вагітність. До дискусії долучилися акушерами, гінекологи, спеціалісти з кризової вагітності та психотерапевти. Захід був присвячений дворіччю роботи організації.

“За ці два роки у нас народилося 43 немовля, яких могло б не бути, три з них це двійні, також ми надали допомогу від бодіка до ліжечка 55-ти різним підопічним. У нас було шість випадків, коли підопічна всю вагітність воювала зі своїм оточенням, щоб зберегти цю дитину. Я щиро вірю, що допомагати жінкам зберегти життя своєї дитини у таких складних обставинах, моє покликання. Саме тому, ми і заснували наш центр”, - зазначила директор Life-Центру «Захисти життя» Оксана Валенчук.

Стрічка розповідає про директора клініки «Планування сім’ї» Еббі Джонсон, яка брала участь в проведенні більш як 20 000 абортів. Вона була активною прихильницею прийняття закону про право жінки самій вибирати, народжувати чи переривати вагітність. Так було, доки один випадок з практики не змусив Еббі кардинально змінити погляд на це питання. Весь фільм підводить до того, що найцінніше у цьому світі - це життя, яке варто захищати.

“Сьогодні рівно 19 років, як померла моя старша дитинка, я навіть не знаю хто це був. Досі сльози на очі навертаються. Я зараз маю чотирьох дітей, та досі згадує про те, що було. Якби такі кризові центри були раніше, все могло б скластися по іншому, та на той час ніхто не став поруч. Сьогодні я хочу захистити жінок від такого страшного кроку, як аборт”, - поділилася Світлана Гонтарєва, адміністратор Life-центру "Захисти Життя".

Підопічна центру,Тома, з дитинства не знала маминої любові. ЇЇ мати була наркоманкою та сиділа у в'язниці, нею ніхто не займався. Першу дитину жінка виносила у 13. У 18 років, вона вже була багатодітною мамою з трьома дітьми Коли почала виношувати шосту дитину, всі навколо відмовляли її народжувати. Жінка звернулася до Life-центру, де їй допомогли матеріально та духовно. Тепер вона не нарадується своїй тримісячній донечці.

“Вони дуже допомогли мені. Тепер, навіть, якщо немає з ким поговорити я звертаюсь в центр Захисти життя, і вони мені допомагають. Я навіть не можу повірити, що не зробила аборт, що в мене така прекрасна донечка”, - розповіла підопічна Life-центру "Захисти Життя" Тома

Life центр проводить консультації, щоб допомогти жінці розібратись у її дилемі, надає інформацію про ризики психологічні та фізіологічні після аборту. Надає підтримку під час вагітності та певний час після народження дитини, проводить семінари та консультації для тих, хто мав викидень, та тих, хто страждає після " постабортного синдрому".

Захід став початком у новому напрямку роботи центру - просвітницької роботи.
11.03.2020 08:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter