Школярі з Херсонщини відвідали Черкаську область на "Потязі дружби"

У межах спільного проєкту облдержадміністрацій «Потяг дружби» Черкащину відвідали школярі із Херсонської області. Про це інформують у Черкаській ОДА.

Діти протягом чотирьох днів із 7 по 11 березня пройшли стежками Холодного Яру (Мотронинський монастир, Гайдамацький став та Онуфріївське джерело), відвідали Іллінську церкву та музейний комплекс ,,Резиденція Богдана Хмельницького“, взяли участь в екскурсійній програмі на Замкову гору, до музею Богдана Хмельницького.
Школярі з Херсонщини відвідали Черкаську область на "Потязі дружби"

На річницю від дня народження Тараса Шевченка побували на малій батьківщині поета та вшанували пам’ять Кобзаря – в селах Моринці та Шевченкове Звенигородського району.

Сьогодні у Каневі в музеї Т. Шевченка із херсонцями зустрівся голова Черкаської ОДА Роман Боднар.

Очільник області вручив на згадку про Черкащину сувеніри та подякував за інтерес молоді до Шевченківського краю:

– Такими проєктами ми «зшиваємо» країну. Лише на початку року ми із головою Херсонської ОДА Юрієм Гусєвим підписали меморандум про співпрацю, а вже сьогодні приймаємо делегацію школярів. Всі вони – переможці освітніх конкурсів, олімпіад, спортсмени, а головне – патріоти України. Дуже радий, що діти побували на батьківщині Шевченка і Хмельницького, дізналися про традиції та історію краю. Тепер чекайте нас на Херсонщині.
10.03.2020 19:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter