Цієї весни до лав ЗСУ на Черкащині планують призвати 605 юнаків

Цієї весни до лав ЗСУ на Черкащині планують призвати 605 юнаків Як інформують у Черкаській ОДА, весняний призов строковиків на Черкащині розпочнеться уже в квітні. Поповнити лави Збройний Сил України та інших військових формувань мають 605 юнаків. Скоординувати роботу та вирішити нагальні питання до початку призову необхідно як на місцевому, так і на обласному рівнях. На цьому у ході селекторної наради в обласному військкоматі з районами та містами Черкащини наголосив заступник очільника області Юрій Безщасний.

Відповідно до указу Президента, черговий призов в Україні відбуватиметься у квітні-червні. Зокрема, від Черкащини до ЗСУ планують зарахувати 330 осіб, Нацгвардії – 185, Державної прикордонної служби – 74, Держспецтрансслужби – 16. Для кожного району завдання розподілили відповідно до наявного призовного ресурсу.

– На місцях організовують та проводять призовну кампанію міські виконавчі комітети та районні адміністрації у співпраці з місцевими військкоматами, – зазначив заступник. – Тому саме на районному рівні необхідно сконцентрувати зусилля. Бо з року в рік одні перевиконують план, інші ж навпаки ставляться до поставленого завдання не відповідально.

Водночас присутні висловили занепокоєння щодо роботи лікарів у медичних комісіях в умовах реформи. Це питання, за словами Юрія Безщасного, наразі опрацьовується в облдержадміністрації, однак потребує також отримання відповідних роз’яснень на державному рівні.
05.03.2020 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter