В УДПУ черкаські та одеські поліцейські провели профорієнтаційний захід для майбутніх випускників

Як інформують у ГУНП у Черкаській області, в місті Умань на базі одного із навчальних корпусів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини працівники поліції Черкащини спільно з представниками Одеського державного університету внутрішніх справ організували для майбутніх випускників шкіл профорієнтаційний захід. Під час заходу присутнім продемонстрували техніку, зразки спеціальних засобів та зброї, які використовують поліцейські у своїй повсякденній діяльності. Відбулися показові виступи кінолога зі службовою собакою, продемонстрував свої вміння і експерт-криміналіст, зокрема щодо виявлення слідів.

Представники університету ознайомили слухачів з умовами вступу до Одеського державного університету внутрішніх справ, особливостями навчання та дозвілля курсантів і студентів. Розповіли про особливості працевлаштування після здобуття вищої освіти.

На завершення заходу для присутніх влаштували святковий концерт за участі творчого колективу Одеського державного університету внутрішніх справ.
05.03.2020 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter