Конкурсна комісія Черкаської облради пропонує Ігоря Фесуна на посаду директора Центру екстреної медичної допомоги

За інформацією Черкаської облради, під головуванням першого заступника голови Валентина Тарасенка як голови комісії з визначення кандидатур на посади керівників комунальних підприємств проведено засідання, на якому розглядали кандидатури на посаду керівника КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради».

До участі у конкурсі на посаду керівника цього комунального підприємства надійшла одна заява – Фесуна Ігоря Анатолійовича, який нині очолює це підприємство.
Конкурсна комісія Черкаської облради пропонує Ігоря Фесуна на посаду директора Центру екстреної медичної допомоги

Згідно з вимогами конкурсу претендент має відповідну освіту – бакалавр медицини, а також отримав диплом спеціаліста про вищу освіту за напрямом підготовки «Менеджмент організацій і адміністрування» спеціалізація «Управління і економіка охорони здоров’я». У галузі охорони здоров’я працює майже тридцять років, із них на керівних посадах не менше п’яти.

Як і передбачають умови конкурсу, претендент підготував і презентував членам комісії програму своїх дій щодо розвитку комунального підприємства та відповів на запитання.

Потім члени комісії обговорили його презентацію та визначилися із голосуванням. Ухвалено рішення – кандидатуру Ігоря Фесуна рекомендувати сесії обласної ради для призначення на вищезазначену посаду.
04.03.2020 14:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter