На території Черкаського аеропорту відбулися спільні навчання рятувальників (відео)

Як інформують в управлінні ДСНС у Черкаській області, 3 березня на території КП «Аеропорт-Черкаси» відбулися спільні навчання служб екстреного виклику, під час яких вони відпрацьовували свої дії при виникненні екстрених ситуацій пов‘язаних із виявленням випадків захворювання на коронавірус.

Співробітники ДСНС не лише вдосконалили свої спільні дії із медиками та працівниками поліції, а й враховуючи обстановку, відпрацювали кілька спеціальних схем розгортання та практичних дій, аби вирішити питання унеможливлення поширення вірусу.

Темою навчань стала зустріч на території області хворого на коронавірус, який прибув із закордону.

Зокрема, фахівці групи радіаційного, хімічного та біологічного захисту аварійно-рятувального загону спеціального призначення використовуючи спеціальне обладнання та спорядження, а також реагенти здійснили санітарну обробку осіб, які увійшли в контакт з хворим та здійснили деконтамінацію техніки.

Водночас, працюючи у засобах індивідуального захисту органів дихання та шкіри, фахівцями ДСНС були розгорнуті на летовищі дільниці для проведення санітарної обробки та деконтамінації техніки.
04.03.2020 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter