Упродовж місяця в Черкасах розпочнеться капітальний та поточний ремонт доріг

Як інформують у міськраді Черкас, питання продовження масштабного поточного та капітального ремонту черкаських доріг стоїть одним з перших в порядку денному дій міської влади.

Як повідомив директор КП «ЧЕЛУАШ» Олексій Мельник, поточний ремонт доріг, який проводить підприємство, розпочнеться не раніше ніж через три тижні, оскільки асфальтобетонні заводи також почнуть працювати саме в цей період.

Наразі ж тривають роботи по прибиранню зелених зон та прибордюрної частини.

Як повідомив Олексій Олексійович, сьогодні в місті складено графік прибирання та працюють три бригади підприємства. В основному всі роботи виконуються силами комунального підприємства, а також залучаються всі бажаючі допомогти прибрати прилеглі території, адже прибордюрна територія прибирається вручну.

Щодо капітальних ремонтів доріг, то головний розпорядник коштів – департамент архітектури та містобудування зареєстрував всі необхідні документи, та після отримання коштів підрядники готові приступити до робіт, адже більшість із запланованих до ремоту об´єктів – перехідні. Про це повідомив директор профільного департаменту Артур Савін.

Міський голова Анатолій Бондаренко дав доручення директору департаменту ЖКК Олександру Яценку взяти під особистий контроль санітарний стан міста, а також організувати традиційні дні благоустрою, які зазвичай проводяться до Великодня.

Нагадаємо, минулого року в Черкасах було відремонтовано більше 230 тисяч м2 міських доріг, що є досить високим показником проти минулих років.
03.03.2020 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter