У травні розпочнеться масштабна реконструкція Черкаського зоопарку

У травні розпочнеться масштабна реконструкція Черкаського зоопарку Як інформують у міськраді Черкас, в травні в нашому зоопарку починаються масштабні роботи з реконструкції старої частини й побудови нової за сучасним майстер планом, розробленим харківською школою архітектури спільно з американськими, канадськими, німецькими та нідерландськими фахівцями.

Про це інформує Анатолій Бондаренко.

За словами міського голови, такого плану розвитку не має жоден зоопарк України. Про це йшлося на сьогоднішній зустрічі міського голови та керівника цього закладу Євгенія Вана.

Його автори заклали в основу абсолютно нову концепцію, яка дозволить утримувати тварин у природних умовах та дасть можливість відвідувачам спостерігати за життям як тварин в природному середовищі.
Насамперед буде розширено саму територію зоопарку і поділено на географічні зони: степ, лісостеп, болото, вода, пагорб.

Реконструкцію старої частини, до якої належить «Земля ведмедів та вовків» та «Олені і зубри», планується закінчити до 2024 року.

Загалом же побудова нової – розрахована на тривалий час, оскільки матиме складну інженерну систему і багато унікальних експозицій.

Приміром, майстер планом передбачено облаштування двох дитячих майданчиків за принципом «Я – пташка» і «Я – павук», розробленими викладачем університету в Буффало.

«Ці роботи та багато ексклюзивних цікавинок, сподіваємося, дозволять нашому зоопарку увійти до WAZA – Світової Асоціації зоопарків та акваріумів, до якої сьогодні не входить жоден зоопарк України. Пишаємось і працюємо далі», – підкреслив міський голова.
03.03.2020 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter