Черкаська ОДА підписала меморандум про співпрацю з Інститутом географії НАН України

Удосконалюватиме систему просторового планування, впроваджуватиме у планувальні процеси передові європейські інструменти і технології Черкаська ОДА спільно з Інституом географії НАН України. За інформацією облдержадміністрації, відповідний Меморандум про співпрацю днями підписали в ОДА.

Від імені Інституту Меморандум підписали директор його Євгенія Маруняк та академік НАН України Леонід Руденко. Від імені ОДА завізував документ заступник очільника Черкащини Дмитро Ляшов.
Черкаська ОДА підписала меморандум про співпрацю з Інститутом географії НАН України

Меморандум передбачає поглиблення співробітництва з удосконалення просторового планування Черкащини на регіональному, субрегіональному та місцевому рівнях. Крім того, сприятиме у запровадженні сучасних інформаційних технологій для управлінських цілей.

Водночас учасники зустрічі разом з заступником директора Українського державного науково-дослідного інституту проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М.Білоконя обговорили сучасні підходи в управлінні розвитком територій. Зокрема щодо впровадження геоінформаційних технологій, розробки документів територіального планування, моделювання транспортно-логістичних систем, наповнення містобудівного кадастру.

Також проведено зустріч з керівництвом Степанецької об’єднаної територіальної громади, де представлено матеріали розробленого ландшафтного плану, подальша реалізація якого сприятиме забезпеченню збалансованого розвитку території громади, збереженню біологічного та ландшафтного різноманіття, адаптації до кліматичних змін.
03.03.2020 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter