Бондаренко звернувся до правоохоронців та контролюючих органів з приводу можливого тиску на підприємців

Як інформують у міськраді Черкас, Анатолій Бондаренко звернувся до правоохоронних та контролюючих органів. Відеозвернення він опублікував на своїй сторінці у соцмережі.

«Сьогодні підприємці м.Черкаси глибоко обурені ситуацією, яка склалася стосовно перевірок контролюючими органами. Я думав, що з приходом нової влади зміняться підходи до взаємодії між владою і бізнесом: припиниться цькування підприємництва і почнеться його розвиток. Проте нині ми бачимо зовсім іншу картину.

Я звертаюся до всіх правоохоронних та контролюючих органів: припиніть цькувати малий та середній бізнес! Тому що я змушений сьогодні підняти свою команду, яка працює в Черкаській міській раді, на захист малих та середніх підприємців. Адже вони працюють на наповнення міського бюджету. Ми будемо захищати буджет м.Черкаси спільно з нашими підприємцями і будемо відстоювати їхні права, використовуючи усі доступні законні методи», – зазначив Анатолій Бондаренко.

До нього, як до міського голови, напередодні надійшло звернення за підписом 400 підприємців міста. Вони просять взяти під особистий контроль проблему можливого тиску на бізнес, перевищення повноважень контролюючих органів під приводом виконання постанови Кабінету міністрів України "Про внесення змін до Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю" №1132 від 04.12.2019 р., що містить, на їхню думку, значні корупційні ризики.
02.03.2020 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter