2 березня починається атестація прокурорів регіональної прокуратури Черкаської області

2 березня починається атестація прокурорів регіональної прокуратури Черкаської області Як інформують у прокуратурі Черкаської області, з 02.03.2020 починається атестація прокурорів регіональної прокуратури Черкаської області, що є продовженням реформи, спрямованої на реалізацію запиту суспільства на оновлену прокуратуру, втілення ідеї новочасного прокурора, який буде відповідати критеріям доброчесності, професійності та націленості на результат, а також добору нових працівників з-поза системи, розробки й впровадження нових механізмів роботи прокурорів.

В апараті прокуратури Черкаської області бажання взяти участь у першому етапі атестації та приєднатися до нової прокуратури виявили 108 прокурорів.

Процес атестації буде однаковим для всіх прокурорів і аналогічним процедурі атестації у Офіс Генерального прокурора. Він складатиметься з трьох етапів – тесту на знання законодавства, тесту на загальні здібності та співбесіди з кадровою комісією.

Перший та другий етапи атестації усі прокурори пройдуть у Києві з 2 до 5 березня 2020 року згідно затвердженого графіку, розміщеного на офіційному веб-сайті Офісу Генерального прокурора.

Під час проходження першого етапу – тесту на знання та вміння застосовувати законодавство учасникам атестації необхідно буде за допомогою комп’ютерної техніки дати відповідь на запитання. Результат кожного кандидата з’явиться на екрані комп'ютера одразу після завершення тесту.

Прокурори, які набрали потрібну кількість балів (прохідний бал – 70), допускаються до наступного етапу атестації – комп’ютерного тестування на загальні здібності та навички. Ті прокурори, які вдало пройдуть другий етап атестації, будуть допущені до останнього, третього етапу – виконання практичного завдання та співбесіди з кадровою комісією.
02.03.2020 10:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter