П'ятий сезон безкоштовних курсів програмування для школярів розпочинається в Черкасах

П'ятий сезон безкоштовних курсів програмування для школярів розпочинається в Черкасах У Черкасах стартує п’ятий сезон безкоштовних курсів програмування для школярів. Про це інформують у Черкаському прес-клубі.

Днями розпочинаються заняття 5 сезону курсів програмування IT KIDS, які встигли пройти уже понад 200 черкаських школярів 6-7 та 8-9 класів. Безкоштовні заняття ініціював Черкаський державний бізнес-коледж, за підтримки Cherkasy IT Cluster.

- По закінченню курсів діти уміють створювати анімацію, ігри, сайти, програмувати роботів, а головне – по закінченню школи вони можуть навчатися далі уже апробованій сучасній і затребуваній професії, - констатує директор Черкаського державного бізнес-коледжу Олег Куклін. - Ці двомісячні курси набувають все більшої популярності – і цьогоріч, на 45 місць, було подано 160 заяв школярів.

За словами Олега Кукліна, нещодавно коледж ініціював ще 2 цикли безкоштовних курсів для школярів - KIDS BLOGGER (робота у соцмережах) та FINANCIAL KIDS (фінансова грамотність та правильні заощадження).
02.03.2020 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter