На території обласної дитячої лікарні в Черкасах проходили навчання рятувальників (відео)

Як інформують в управлінні ДСНС у Черкаській області, 26 лютого на території “Черкаської обласної дитячої лікарні” рятувальники провели тактико-спеціальні навчання.

Під час масштабних тренувань, участь у яких взяли також курсанти Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, вирішувалися кілька важливих завдань.

Для виконання спеціальних вправ, рятувальники застосували не лише пожежну, а й спеціальну техніку, як то автодрабини та колінчастий підіймач. Зокрема, рятувальні підрозділи відпрацювали на об‘єкті дії під час ліквідації пожежі, проведення евакуаційних заходів, особливо з висот та із відділень, в яких знаходяться хворі із обмеженими фізичними можливостями. Під час навчань також були перевірені дії персоналу лікарні з оповіщення про пожежу та евакуації пацієнтів.

Працюючи у апаратах для роботи у зоні непридатній для дихання, рятувальні відділення відпрацювали тактичні завдання з дослідження задимлених помешкань та проведення евакуації.

Важливою частиною навчань стало залучення до них спеціальних підрозділів Управління, які виконували на об`єкті спеціальні завдання, передбачені протоколами дій на об`єктах з масовим перебуванням людей. Працівники психологічної служби відпрацювали з потерпілими спеціальні вправи спрямовані на зменшення панічних атак та підвищення психологічної стійкості.
28.02.2020 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter