У Черкаській облраді визначилися з кандидатурами директорів двох обласних санаторіїв

У Черкаській облраді визначилися з кандидатурами директорів двох обласних санаторіїв Як інформують у Черкаській облраді, 27 лютого перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко як голова комісії провів два засідання комісій з конкурсного відбору на зайняття вакантних посад директорів КНП «Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій «Руська поляна» Черкаської обласної ради» та КНП «Черкаський обласний дитячий багатопрофільний санаторій «Сосновий бір» Черкаської обласної ради».

До участі у конкурсі на посаду директора КНП «Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій «Руська поляна» подав документи один претендент – Леонід Іванович Лащенко, який нині очолює цей заклад з 1988 року.

Згідно з вимогами конкурсу, Леонід Лащенко має відповідну вищу освіту – закінчив Дніпропетровський медичний інститут та здобув кваліфікацію лікаря-педіатра.

Має вищу кваліфікаційну категорію зі спеціальності «Дитяча фтизіатрія» та вищу категорію зі спеціальності «Організація і управління охороною здоров’я».

Нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України «За особливі заслуги перед Українським народом».

На посаду директора КНП «Черкаський обласний дитячий багатопрофільний санаторій «Сосновий бір» документи подав також один претендент – Анатолій Павлович Ситник, нинішній його очільник.

Згідно з вимогами конкурсу Анатолій Ситник має відповідну вищу освіту – закінчив Вінницький медичний інститут ім. М.І. Пирогова та здобув кваліфікацію лікаря. Працював на різних посадах в медичних закладах, має досвід управлінської роботи, в тому числі директором Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

Має вчене звання кандидата медичних наук зі спеціальності «Акушерство та гінекологія», почесне звання «Заслужений лікар України».

Як і передбачають умови конкурсу, обидва претенденти на посади окремо підготували і презентували членам комісії програму своїх дій щодо розвитку комунальних некомерційних підприємств.

Потім члени кожної комісії зокрема обговорили ці програми та відповідно до положення провели голосування. Воно виявилося результативним.

Члени комісії вирішили кандидатуру Леоніда Лащенка рекомендувати сесії обласної ради для призначення на посаду директора КНП «Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій «Руська поляна», а кандидатуру Анатолія Ситника – на посаду директора КНП «Черкаський обласний дитячий багатопрофільний санаторій «Сосновий бір».

Рішення щодо переможців конкурсу будуть подані для розгляду депутатами обласної ради на наступному пленарному засіданні сесії.
28.02.2020 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter